Новости » Notiks Daugavpils sadraudzības pilsētu forums

Notiks Daugavpils sadraudzības pilsētu forums07/06/07

8. jūnijā plkst. 15.00 Daugavpilī sāksies Daugavpils sadraudzības un sadarbības pilsētu forums, kurā tiks prezentēti nozīmīgākie attīstības projekti Daugavpilī un sadraudzības pilsētās, informē Daugavpils domes Pilsētas attīstības departamenta vadītāja Inga Goldberga.

Forums notiks Daugavpils domes konferenču zālē, to atklās Daugavpils domes priekšsēdētāja Rita Strode. „Mums ir izveidojusies ļoti laba sadarbības pieredze, savukārt ar Daugavpils sadraudzības pilsētu forumu mūsu darbs pāriet pavisam jaunā pakāpē, ceram, ka šādi radīsies gan jaunas idejas, gan jauni sadarbības projekti,” saka R.Strode.

„Daugavpilij ir vienpadsmit sadraudzības pilsētas, taču šī būs pirmā reize, kad tās tik plaši prezentēs sevi pārējo Daugavpils sadraudzības pilsētu klātbūtnē,” paskaidro I. Goldberga. Forums notiek Daugavpils pilsētas mārketinga stratēģijas aktivitāšu ietvaros.

„Ir svarīgi strādāt ne tikai ar katru no mūsu sadraudzības pilsētām atsevišķi, bet arī veicināt kopējo - visu mūsu sadraudzības pilsētu sadarbību. Tas ir milzīgs resurss, tā ir dažāda un interesenta pieredze, no kuras ieguvēji būsim mēs visi, tāpēc šo forumu var saukt arī par ideju un sadarbības forumu,” uzsver R.Strode.

Sadraudzības pilsētu forums notiek Daugavpils pilsētas svētku ietvaros, tiek plānots, ka šāds forums turpmāk varētu notikt katru gadu.Informāciju sagatavoja:

Viesturs Rencis,

kompānijas „13.STĀVS” projektu vadītājs

viesturs@13stavs.lv +371 654 21243Papildus informācija:

Inga Goldberga,

Daugavpils domes Pilsētas attīstības departamenta vadītāja

goldberga@daugavpils.lv +371 654 04322


Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha